| Označení: | PIE1049-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 303 Kč 337Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x9x20 cm
Vytvořte důstojný vzpomínkový prostor s naším prostorným obalem na květiny, který zároveň sama o sobě slouží jako pietní dekorace. Elegantní obal ve tvaru srdce umožňuje ozdobit prostor květinami a sám o sobě představuje vkusnou a vhodnou ozdobu. Jeho šedá barva dodává celkovému designu neutrální eleganci, propojující estetiku s významem úcty k památce.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 405.0000 kg |
| Hmotnost | 405.0000 kg |
| Rozměry | 20x9x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Šedá |