| Označení: | PIE1048 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 250 Kč 278Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x5x16 cm
Oživte pietní prostor s naším srdcem zdobeným růžemi a vzpomínkovým nápisem, které poskytuje místo pro umístění čajové nebo LED svíčky. Vyrobeno z polyresinu v elegantní šedé barvě spojuje citlivý design s možností vytvořit jemné osvětlení, vytvářející klidnou a vzpomínkovou atmosféru.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 320.0000 kg |
| Hmotnost | 320.0000 kg |
| Rozměry | 20x5x16 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Šedá |