| Označení: | PIE1046 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 350 Kč 389Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x9x19 cm
Oživte pietní prostor s naším květinovým obalem ve tvaru srdce zdobeným růžemi. Vyroben z polyresinu v elegantní šedé barvě, tento obal přináší do prostoru jemnou krásu a dojemnost. Jeho tvar srdce a růže zdůrazňují lásku a vzpomínky na milovanou osobu, přičemž zároveň slouží jako krásná dekorace pro vložení květin.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 694.0000 kg |
| Hmotnost | 694.0000 kg |
| Rozměry | 20x9x19 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Šedá |