| Označení: | PIE1045-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x6x11 cm
Oživte pietní atmosféru s naším květinovým obalem ve formě srdce zdobeným růžemi. Tento jedinečný obal z polyresinu v šedé barvě přináší do pietního prostoru krásu a citlivost. S důrazem na detaily a eleganci tvaru srdce vytváříme prostor pro vzpomínky plné lásky a úcty k památce milované osoby.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 122.0000 kg |
| Hmotnost | 122.0000 kg |
| Rozměry | 16x6x11 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 32.0000 |
| Barva | Šedá |