| Označení: | PIE1044-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x4x13 cm
Přidejte do svého pietního prostoru jemnost a osobní dotek s naší pietní dekorací ve tvaru srdce. Tento vkusný obal na květiny z polyresinu v šedé barvě nejen poskytuje elegantní místo pro vložení květin, ale také spojuje estetiku s praktičností. Vyjádřete úctu a lásku k památce milované osoby tímto citlivým spojením dekorace a možnosti výsadby rostlin či květin.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Hmotnost | 140.0000 kg |
| Rozměry | 11x4x13 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Šedá |