| Označení: | PIE1043-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 339 Kč 377Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x8x21 cm
Uctěte památku milovaného s naším pietním květinovým obalem v podobě srdce. Vyroben z odolného polyresinu a v šedé barvě přináší tento elegantní obal do pietního prostoru jemnost a důstojnost. Jeho formát srdce je nejen symbolický, ale také poskytuje dokonalé místo pro květiny, které vyjadřují trvalou lásku a vzpomínky.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 487.0000 kg |
| Hmotnost | 487.0000 kg |
| Rozměry | 17x8x21 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 21.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Šedá |