| Označení: | PIE1025-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
16x2x6 cm
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 52.0000 kg |
| Hmotnost | 52.0000 kg |
| Rozměry | 16x2x6 cm |
| Šířka | 16.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Šedá |