| Označení: | PIE1025-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x2x7 cm
Pero z andělských křídel v šedé barvě představuje jednoduchou a zároveň dojemnou pietní dekoraci, jehož design evokuje klid a vzpomínky. Pírko je položené na boku a vypadá jako z kamene. Jeho univerzální provedení umožňuje, aby bylo samo o sobě elegantním doplňkem pietního prostoru. Současně ho lze snadno zakomponovat s dalšími ozdobami, aby vytvořilo jedinečné a vkusné aranžmá.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 86.0000 kg |
| Hmotnost | 86.0000 kg |
| Rozměry | 19x2x7 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Šedá |