| Označení: | K7 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 999 Kč 7 699Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
67 x 60 x 122 cm
textilní potah, opěradlo textilní síťovina barevné provedení černá, chromovaný kříž nastavitelné područky, nastavitelná opěrka hlavy pevná bederní opěrka, houpací mechanismus výška sedu 48-58 cm, šířka sedu 50 cm, hloubka sedu 43 cm
| Hmotnost | 16 kg |
| Rozměry | 67 x 60 x 122 cm |
| Šířka | 67 cm |
| Výška | 122 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 65 × 28 × 69 cm) |
| Rozměry (textově) | 67 × 60 × 122-132 |