| Označení: | PIE1024-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x13x2 cm
Obohaťte pietní prostor originální dekorací v podobě listu na pověšení, který nese dojemný nápis "S láskou vzpomínáme". Tato krásně tvarovaná polyresinová ozdoba v elegantní šedé barvě dodává prostoru dokonalou pietní atmosféru. List na pověšení získává vzpomínkový význam i díky citlivě zpracovanému nápisu, který evokuje dojemnost a úctu k památce milované osoby. Umístěte tuto dekoraci jako symbol úcty a lásky na vhodné místo.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 147.0000 kg |
| Hmotnost | 147.0000 kg |
| Rozměry | 13x13x2 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Šedá |