| Označení: | PIE1023 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x3x11 cm
Vyzdobte si své vzpomínkové místo naší pietní dekorací v podobě zakřiveného srdce s vyobrazenou růží. Je celá v šedé barvě a svým provedením v sobě skrývá klid a vyvolává nikdy nekončící vzpomínky. Srdce s růžemi evokuje symboliku lásky a něhy, díky kterému zůstáváte natrvalo společně spojeni s nezapomenutelnými okamžiky. Tato dekorace s elegancí vytváří pravou pietní atmosféru, přičemž jejím umístěním na dobře zvolené místo prokazujete trvalou úctu k památce milované osoby.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 171.0000 kg |
| Hmotnost | 171.0000 kg |
| Rozměry | 15x3x11 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Šedá |