| Označení: | PIE1019 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 99 Kč 110Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x2x13 cm
Vyzdobte si své vzpomínkové místo naší závěsnou ozdobou, v podobě polyresinového srdce s růžemi a dojemným nápisem „Myslím na Tebe“. Tato smuteční dekorace v šedé barvě v sobě skrývá klid a pietní vzpomínky. Srdce s růžemi evokuje symboliku lásky a něhy, zatímco dojemný nápis představuje spojení s nezapomenutelnými chvílemi. Tato závěsná ozdoba s elegancí vytváří pravou pietní atmosféru. Umístěním na dobře zvolené místo, prokazujete trvající úctu k památce milované osoby.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 128.0000 kg |
| Hmotnost | 128.0000 kg |
| Rozměry | 12x2x13 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 2.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Šedá |