| Označení: | PIE1015-V |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
11x3x11 cm
Vzdávejte hold vzpomínkám s naším velkým polyresinovým květem růže v klasickém tvaru, vyvedeným s elegancí v jemné šedé barvě. Tato dekorace nesoucí dojemnost a vkus přináší do vybraného prostoru pietní atmosféru s uměleckým dotykem. Velký květ růže je precizně zpracovaný s ohledem na detail, což zdůrazňuje jeho, na oko příjemnou, strukturu. Šedá barva přidává prostoru na klidu a důstojnosti. Umístěte tuto velkou dekoraci jako výraz úcty a lásky k památce milované osoby.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 267.0000 kg |
| Hmotnost | 267.0000 kg |
| Rozměry | 11x3x11 cm |
| Šířka | 11.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Šedá |