| Označení: | PIE1012 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x16x5 cm
Vytvořte dojemné pietní prostředí doplněné soškou zkřížených křídel s klečícím andělem, vyrobené z polyresinu v neutrální šedé barvě. Tato dekorace přináší do vašeho prostoru vzdušný a klidný vzhled, zároveň vyjadřující hluboký význam. Šedá barva dodává na smutečním dojmu, klidu a úcty k památce. Umístěte tuto pietní dekoraci na vhodné místo, kde v nás bude vzbuzovat příjemné vzpomínky na blízké osoby. Klečící anděl a zkřížená křídla tvoří dojemný obraz nesmazatelného spojení s duchovním světem.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 223.0000 kg |
| Hmotnost | 223.0000 kg |
| Rozměry | 13x16x5 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 32.0000 |
| Barva | Šedá |