| Označení: | PIE1000 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 38 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x10x2 cm
Vytvořte dojemné pietní místo s naší cedulkou vyrobenou z polyresinu v šedé barvě. Tato cedulka zdobená růžemi a nápisem „Myslím na tebe“ přináší do prostoru nejen estetický prvek, ale také hluboký význam. Šedá barva dodává cedulce na neutrálnosti a důstojném vzhledu. Umístěte ji na hrob nebo jiné vhodné pietní místo jako vzpomínkovou dekoraci, která vyjadřuje náš nekonečný respekt a lásku k těm, kteří nás opustili.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 43.0000 kg |
| Hmotnost | 43.0000 kg |
| Rozměry | 4x10x2 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Šedá |