| Označení: | MT623 YEL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x16x14 cm
Oživte svůj domov dokonalou podzimní atmosférou s naší keramickou dýní ve žluté barvě s vyřezaným obličejem. Tato trvalá a nikdy nekazící se keramická dekorace, je skvělou volbou pro ty, kteří slaví Halloween, nebo si jenom chtějí přidat trochu podzimu do svého interiéru, případně i venkovních prostor. Dýně je právě jedním z nejvíce využívaných podzimních plodů k výzdobě, a naše keramická verze je skvělou volbou, která vydrží v plné kráse po celou sezónu, i mnoho dalších. Je dutá a uvnitř najdete prostor na vložení čajové či LED svíčky, která dodá dýni ještě větší kouzlo s neodolatelným světelným efektem.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 425.0000 kg |
| Hmotnost | 425.0000 kg |
| Rozměry | 12x16x14 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Druh | Dýně |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Halloween |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Žlutá |