| Označení: | FN2252 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 699 Kč 6 599Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 40 x 80 cm
barevné provedení bílá 1 dveře, 1 police, 3 zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 33 kg |
| Rozměry | 80 x 40 x 80 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 80 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 43 × 19 × 88 cm) |
| Barva | bílá |