| Označení: | KLS2052 MIX |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x19x2 cm
Drobné dřevěné domečky na kolíčku přinášejí do vánoční výzdoby jedinečný a kouzelný dotek. S jejich mixem dvou barevných variant, červenou nebo bílou stříškou, se mohou snadno sladit s vaším vánočním prostředím. Ideálně se připínají na větvičky vánočního stromečku, přičemž každý sáček obsahuje 9 kousků této roztomilé dekorace. I ty nejmenší detaily, jako jsou tyto drobné domečky, dokážou přinést do sváteční atmosféry velkou radost a potěšení svým šarmem a precizním zpracováním.
| Materiál | Dřevo |
| Hmotnost | 3.0000 kg |
| Hmotnost | 3.0000 kg |
| Rozměry | 10x19x2 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 19.0000 cm |
| Hloubka | 2.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na připnutí |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Rozměr balení | 10x2x19 cm |