| Označení: | KLS2051 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x4x4 cm
Vytvořte si nádherné vánoční prostředí s těmito kovovými rolničkami na provázku v mixu tří variant, dohromady balené po 12 kusech v PVC boxu. Najdete tu šedou s trochou bílé, bílé s trochou šedé a hnědé s trochou bílé. Rolničky jsou známé tím, že po zatřesení se rozezní svým charakteristickým zvukem, ale v tomto případě nám poslouží hlavně jako oku lahodící závěsná ozdoba. Dekorativní motivy sněhových vloček na každé rolničce, nám připomínají, že současně s Vánocemi, nastal čas zimy. Jsou to drobnosti, které mohou být umístěny klasicky na vánočním stromečku, nebo kdekoli jinde, kde si přejete navodit tu pravou vánoční atmosféru.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 104.0000 kg |
| Hmotnost | 104.0000 kg |
| Rozměry | 4x4x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Rolnička |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Vícebarevná |
| Rozměr balení | 15x12x4 cm |