| Označení: | KLS2038 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x3x4 cm
Vytvořte si nádherné vánoční prostředí s těmito velkými kovovými rolničkami na provázku ve zlatém odstínu, balené po 6 kusech v PVC boxu. Jsou známé tím, že po zatřesení se rozezní svým charakteristickým zvukem, ale v tomto případě nám poslouží spíše jako stylová závěsná ozdoba. Dekorativní motivy sněhových vloček a hvězdiček na každé rolničce, nám připomínají, že současně s Vánocemi, nastal čas zimy. Jsou k dispozici i v mnoha jiných odstínech, které můžete libovolně kombinovat podle svého vkusu, ať už si přejete vytvořit harmonický jednobarevný celek nebo pestrobarevnou vánoční výzdobu. Umístěte je klasicky na vánoční stromeček, nebo kamkoliv jinam, kde si přejete navodit tu pravou sváteční atmosféru.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 9.0000 kg |
| Hmotnost | 9.0000 kg |
| Rozměry | 4x3x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 3.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Rolnička |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Rozměr balení | 4x4x21 cm |