| Označení: | 8011B |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 299 Kč 5 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 30 x 170 cm
materiál masiv borovice, barevné provedení bílý lak čtyři police
| Materiál | Masiv |
| Povrch | bílý lak, lakováno |
| Hmotnost | 20 kg |
| Rozměry | 80 x 30 x 170 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 170 cm |
| Hloubka | 30 cm |
| Baleno | KARTON: 1 ks (rozměry, š/v/d: 34 × 10 × 172 cm) |
| Barva | bílý lak |