| Označení: | KLS2037 CHAM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x4x5 cm
Vytvořte si nádherné vánoční prostředí s těmito velkými kovovými rolničkami na provázku v champagne barvě, balené po 6 kusech v PVC boxu. Jsou známé tím, že po zatřesení se rozezní svým charakteristickým zvukem, ale v tomto případě nám poslouží spíše jako stylová závěsná ozdoba. Dekorativní motivy sněhových vloček a hvězdiček na každé rolničce, nám připomínají, že současně s Vánocemi, nastal čas zimy. Jsou k dispozici i v mnoha jiných odstínech, které můžete libovolně kombinovat podle svého vkusu, ať už si přejete vytvořit harmonický jednobarevný celek nebo pestrobarevnou vánoční výzdobu. Umístěte je klasicky na vánoční stromeček, nebo kamkoliv jinam, kde si přejete navodit tu pravou sváteční atmosféru.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Rozměry | 5x4x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 4.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Rolnička |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Rozměr balení | 5x5x28 cm |