| Označení: | KLS2034 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x1x4 cm
Přidejte si do své sbírky vánočních dekorací i tyto kovové závěsné ozdoby v mixu 3 druhů. Jedná se o srdíčko, hvězdičku a stromeček na provázku, všechny v barvě Champagne a balené po 6 kusech v PVC boxu. Jejich kovový povrch a barva vám zaručí úžasný lesk a třpyt, vždy po zapálení svíček, nebo rozsvícení světel. Vytvoříte tak kouzelný světelný efekt, který umocní sváteční atmosféru těchto nádherných dní. Díky provázku, který je nedílnou součástí každého kousku, je rychle a snadno zavěsíte, ať už to bude standardně na vánoční stromeček nebo jiné dobře viditelné místo.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 5.0000 kg |
| Hmotnost | 5.0000 kg |
| Rozměry | 4x1x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 1.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Ostatní |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Rozměr balení | 10x10x2 cm |