| Označení: | KLS2023 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
4x1x4 cm
Tyto kovové ověsky ve tvaru srdíček jsou ideálními vánočními ozdobami pro váš stromeček či jiná viditelná místa ve vašem domě. Každé z nich je bílé, doplněné elegantními zlatými detaily, které připomínají sněhové vločky a tři zdobné puntíky na okrajích. Ověsky jsou navlečené na provázku, což usnadňuje jejich umístění a kombinaci s dalšími ozdobami. Máte tak nekonečné možnosti vytvořit si svůj vlastní jedinečný design, buď v jednotném stylu, nebo třeba kombinovaný s jinými tvary a odstíny. Nechte tato kovová závěsná srdíčka rozjasnit váš domov a přinést do něj tu pravou sváteční atmosféru.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 7.0000 kg |
| Hmotnost | 7.0000 kg |
| Rozměry | 4x1x4 cm |
| Šířka | 4.0000 cm |
| Výška | 1.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na pověšení |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Bílá |
| Rozměr balení | 10x10x2 cm |