| Označení: | KLS2010-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x6x8 cm
Tento kovový bodec na svíčku ve zlaté antik barvě přináší vánoční kouzlo do vašeho domova a usnadňuje vám zejména tvorbu nejrůznějších aranží. S jeho jednoduchým a praktickým designem je ideálním pomocníkem pro připevňování svíček, ať už jde o vánoční stůl, adventní věnec nebo jinou dekoraci. Snadno se aplikuje na místo určení, a proto můžete tvořit vlastní výtvarné kreace svící a přidávat do nich svůj osobní dotek. Nechte svou kreativitu rozkvést a vytvořte si prostředí plné světla a tepla pro sváteční období.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 17.0000 kg |
| Hmotnost | 17.0000 kg |
| Rozměry | 8x6x8 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 8.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 128.0000 |
| Barva | Zlatá |