| Označení: | KLS2007 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x10x7 cm
Kovový svícen s domečky po obvodu je dokonalou doplňkovou dekorací pro váš vánoční interiér. Jeho bílá barva přináší do prostoru zimní nádech s puncem historie, zatímco detaily domečků dodávají dekoraci na jedinečnosti. Skleněná miska uvnitř svícnu poskytuje ochranný prostor pro umístění čajové nebo LED svíčky, která bude vyzařovat nádherné světlo skrze všechna okénka a dvířka. Bílá barva vytváří příjemnou atmosféru, která zvýrazní kouzlo vánočního období.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 103.0000 kg |
| Hmotnost | 103.0000 kg |
| Rozměry | 7x10x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Bílá |