| Označení: | KLS2006 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x9x5 cm
Kovový svícen s domečky a stromky je dokonalou doplňkovou dekorací pro váš vánoční interiér. Jeho bílá barva přináší do prostoru zimní nádech s puncem historie, zatímco detaily domečků a stromečků po obvodu dodávají dekoraci na jedinečnosti. Skleněná miska uvnitř svícnu poskytuje ochranný prostor pro umístění čajové nebo LED svíčky, která bude vyzařovat nádherné světlo skrze okénka a mezery mezi větvičkami. Bílá barva vytváří příjemnou atmosféru, která zvýrazní kouzlo vánočního období.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 113.0000 kg |
| Hmotnost | 113.0000 kg |
| Rozměry | 5x9x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 9.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 90.0000 |
| Barva | Bílá |