| Označení: | KES004-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 296 Kč 329Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x22x14 cm
Keramický obal na květiny ve tvaru antické nádoby a stříbrném dekoru, bude nádherným ozdobným prvkem ve vašem oblíbeném prostoru. Vlnitá textura v kombinaci s lesklým povrchem umocňuje pozitivní estetický dojem. Vaše oblíbené květiny tím získají neodolatelný základ, ve kterém budou vypadat prostě fantasticky.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 900.0000 kg |
| Hmotnost | 900.0000 kg |
| Rozměry | 14x22x14 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 22.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Stříbrná |