| Označení: | DR-N1016 GREY2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 251 Kč 1 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
91x51x34 cm
Stylový a praktický botník z kvalitního bambusu kombinuje úložný prostor s pohodlným místem k sezení. Botník má přírodní barvu, která se snadno sladí s jakýmkoliv interiérem. Polstrovaný sedák v šedé barvě poskytuje komfort při obouvání. Tento botník je ideální volbou pro ty, kdo hledají funkční a estetické řešení pro ukládání bot a zároveň ocení pohodlí při každodenním používání. Skvělý doplněk do moderního domova.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 6 kg |
| Rozměry | 91x51x34 cm |
| Šířka | 91.0000 cm |
| Výška | 51.0000 cm |
| Hloubka | 34.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Skandinávský |
| Šířka sedu | 35.5000 |
| Nosnost | 70.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Masiv |
| Rozměr nohy | 1,5 x 3,5 |
| Hmotnost - netto | 6.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 7.0000 kg |
| Světlá výška | 16.5000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 86,5x36,5x18 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Botník |