| Označení: | DR-N1004 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 801 Kč 890Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x174x40 cm
Elegantní stojanový věšák značky Autronic kombinuje skandinávský styl s praktickým designem. Vyroben z kvalitního bambusu v přírodní barvě, nabízí stabilní konstrukci a moderní vzhled. Tento věšák disponuje dvěma odkládacími policemi v bílé barvě, které poskytují dodatečný úložný prostor pro vaše boty, tašky nebo dekorace.
| Materiál | Bambus |
| Hmotnost | 4 kg |
| Rozměry | 40x174x40 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 174.0000 cm |
| Hloubka | 40.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Skandinávský |
| Nosnost | 10.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Masiv |
| Rozměr nohy | 3 x 1,5 |
| Průměr | 39.5000 cm |
| Tloušťka desky | 1.0000 |
| Hmotnost - netto | 4.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 5.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 69x42x8 |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Věšák |