| Označení: | FN2630 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 599 Kč 9 490Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
160 x 40 x 55 cm
barevné provedení bílá 2 menší a 2 větší zásuvky, pojezdy s kuličkovými ložisky
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 41 kg |
| Rozměry | 160 x 40 x 55 cm |
| Šířka | 160 cm |
| Výška | 55 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 41 × 8 × 168 cm, 43 × 6 × 168 cm) |
| Barva | bílá |