| Označení: | FN2257 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 5 699 Kč 8 899Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 40 x 191 cm
barevné provedení bílá 2 dveře, 3 police, 2 široké zásuvky s kovovými pojezdy
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 60 kg |
| Rozměry | 80 x 40 x 191 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 191 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 42 × 14 × 102 cm, 42 × 8 × 194 cm) |
| Barva | bílá |