| Označení: | FN2253 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 3 999 Kč 6 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
80 x 40 x 131 cm
barevné provedení bílá 2 dveře, 3 police, 1 široká zásuvka s kovovými pojezdy
| Materiál | Lamino a ostatní |
| Povrch | bílá |
| Hmotnost | 44 kg |
| Rozměry | 80 x 40 x 131 cm |
| Šířka | 80 cm |
| Výška | 131 cm |
| Hloubka | 40 cm |
| Baleno | KARTON: 2 ks (rozměry, š/v/d: 41 × 16 × 136 cm, 42 × 10 × 87 cm) |
| Barva | bílá |