| Označení: | KA-Q843 GREY |
| Dostupnost: | Momentálně nedostupné [Brzy naskladníme] Dotaz na termín » |
| Cena: | 2 781 Kč 3 090Kč |
| Množství: | — |
61x129x59 cm
Objevte komfort a styl s touto moderní kancelářskou židlí značky Autronic. Tato šedá židle se síťovaným potahem a PU pěnovou výplní nabízí skvělé odvětrávání a pohodlí i při dlouhém sezení. Ergonomický design zahrnuje výškově nastavitelnou opěrku hlavy a beder, což zajišťuje optimální podporu páteře. Houpací mechanika a odklápěcí područky přidávají na pohodlí, zatímco robustní plastový kříž a kolečka na tvrdé povrchy zajišťují stabilitu a snadnou mobilitu. Ideální volba pro vaši kancelář, která kombinuje funkčnost s elegantním designem.
| Materiál | Síťovina |
| Hmotnost | 12 kg |
| Rozměry | 61x129x59 cm |
| Šířka | 61.0000 cm |
| Výška | 129.0000 cm |
| Hloubka | 59.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 50.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 46.0000 cm |
| Výška sedu | 47.0000 cm |
| Područky | Ano |
| Kolečka | Na tvrdé povrchy |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 12.0000 kg |
| Bederní opěrka | Ano |
| Opěrka hlavy | Ano |
| Mechanika | Houpací mechanismus |
| Čalouněné područky | Ano |
| Výškově nastavitelný opěrák | Ne |
| Barva kříže | Bílá |
| Hmotnost - brutto | 13.0000 kg |
| Materiál područek | Látka |
| Typ područek | Odklápěcí |
| Výška područek | 66 cm |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 68x28,5x65 |
| Materiál kříže | Plast |
| Průměr kříže | 71.0000 cm |
| Druh potahové látky | Síťovina |
| Nastavitelná výška | 120-129 |
| Nastavitelná výška sedu | 47-56 |
| Funkce | Houpací mechanismus |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Nastavitelná opěrka hlavy |
| Barva | Šedá |
| Skupina zboží | Kancelářská židle |