| Označení: | UKX002 OR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x75x20 cm
Užijte si trvalou krásu typické podzimní květiny po celou sezónu i mnoho dalších let, díky umělé jiřině s oranžovou barvou květu. V řezané podobě a svým věrohodným zpracováním, přináší do vašeho prostoru oživení a příjemný barevný tón. Díky svému realistickému vzhledu je snadné kombinovat ji s dalšími květinami a přízdobami. Naopak, bude vypadat skvěle i samostatně umístěná v elegantní váze, kde bude vynikat svým jedinečným půvabem. Navíc zůstane svěží napořád, aniž by hrozilo její uvadnutí a opadávání lístků.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 64.0000 kg |
| Hmotnost | 64.0000 kg |
| Rozměry | 20x75x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 75.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Jiřina |