| Označení: | MT646 YEL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 896 Kč 996Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
34x30x36 cm
Proměňte své prostředí v kouzelně strašidelné místo i díky této velké dýni ve žluté barvě s vyřezaným obličejem. Tato trvalá a nikdy nekazící se dekorace z magnéziové keramiky, je skvělou volbou pro ty, kteří slaví Halloween, nebo si jenom chtějí přidat výrazný prvek do svého interiéru, případně i venkovních prostor. Dýně je právě jedním z nejvíce využívaných podzimních plodů k výzdobě, a naše keramická verze je skvělou volbou, která vydrží v plné kráse po celou sezónu, i mnoho dalších. Je dutá a uvnitř najdete prostor na vložení čajové či LED svíčky, která dodá dýni ještě větší kouzlo s neodolatelným světelným efektem.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 3000.0000 kg |
| Hmotnost | 3000.0000 kg |
| Rozměry | 34x30x36 cm |
| Šířka | 34.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 36.0000 cm |
| Druh | Dýně |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Halloween |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Barva | Žlutá |