| Označení: | MT617 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 52 Kč 58Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
7x8x7 cm
Vytvořte si pohádkové lesní zákoutí s naší úžasnou keramickou figurkou v podobě krásné mochomůrky červené. Její nádherný červený klobouk s bílými skvrnami a bílou nohou, tvoří neodolatelnou kombinaci, která okouzlí nejen houbaře, ale každého, kdo ji spatří. Tato umělá varianta, jako ideální podzimní dekorace, vám nikdy nezplesniví a bude přinášet radost a potěšení na věky. Ozdobte si s ní interiér nebo venkovní prostory a vytvořte si útulný kousek lesa přímo u sebe doma, nebo na zahradě. Krása této houby vynikne sama o sobě, ale také se skvěle hodí do větších aranží. Nechte se unést do světa přírodního kouzla plného barev, a užívejte si jejího půvabu každý den.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 77.0000 kg |
| Hmotnost | 77.0000 kg |
| Rozměry | 7x8x7 cm |
| Šířka | 7.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Červená |