| Označení: | SG8032 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x170x15 cm
Prožijte kouzlo Vánoc v obklopení nádherné výzdobou, i s přispěním umělé girlandy z jehličí ve svěží zelené barvě. Každý detail této dekorace je navržen tak, aby připomínal svěžest a krásu pravých jehličnatých větviček. S trvanlivým designem ji můžete používat každý rok, ať už jako ústřední ozdobu nebo jako univerzální doplněk pro další okrasné prvky.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 185.0000 kg |
| Hmotnost | 185.0000 kg |
| Rozměry | 15x170x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 170.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Zelená |
| Druh rostliny | Smrk |