| Označení: | SG8029 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x150x12 cm
Oživte své sváteční prostory s naší umělou girlandou z jehličí v krásné stříbrné barvě. Tato elegantní dekorace přináší do vašeho domova výrazný barevný prvek a zpříjemnění celkové atmosféry, která navíc vydrží po celé vánoční období, i mnoho dalších v budoucnu. Každý detail jednotlivého jehličí je pečlivě navržen, aby tvarově vytvořil realistický vzhled. Girlanda je ideální dekorací na pověšení a můžete ji nechat vyniknout samostatně, anebo ji ještě vyzdobit nejrůznějšími barevnými prvky. Díky svému umělému provedení vám ve stejném stavu vydrží prakticky napořád, a nemusíte řešit neustálé uklízení popadaného jehličí ze živých větviček.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 77.0000 kg |
| Hmotnost | 77.0000 kg |
| Rozměry | 12x150x12 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 150.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Smrk |