| Označení: | SG8028 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x150x10 cm
Rozjasněte své Vánoce s naší umělou girlandou se špičatými lístky v elegantní bílé barvě. Každý detail této girlandy je navržen s precizností, aby přinesl do vašeho domova skutečně výjimečnou, a zároveň trvanlivou ozdobu. Můžete ji tak využívat i v mnoha dalších letech ve stejné kráse.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Hmotnost | 45.0000 kg |
| Rozměry | 10x150x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 150.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Ostatní |