| Označení: | SG8023 BR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 58 Kč 64Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x50x20 cm
Přidejte do svého domova příjemný podzimní dotek přírody s naším umělým trsem trávy s ozdobnými klasy v barvě hnědé. Tento elegantní a přírodně vyhlížející prvek přinese do vašeho interiéru atmosféru tepla a pohody. Realistické detaily umělé trávy s ozdobnými klasy vám umožní vytvořit výjimečné aranžmá, které bude vypadat vždy a všude fantasticky. Díky své trvanlivosti a odolnosti budou tyto ozdobné trsy vypadat krásně po dlouhou dobu, aniž by vyžadovaly jakoukoli údržbu. Využijte snadné možnosti kombinovat je s dalšími dekorativními prvky a přineste do svého interiéru nádech svěžího podzimu.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 44.0000 kg |
| Hmotnost | 44.0000 kg |
| Rozměry | 20x50x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Tráva |