| Označení: | SG8021 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x70x10 cm
Zahalte svůj interiér do podzimních tónů s naším umělým trsem vysoké trávy s klasy v jemné krémové barvě. Tento přírodně vyhlížející prvek v netradičním odstínu, dodá vašemu domovu na útulnosti a pohodě a harmonii. Naše realistické umělé trávy s klasy věrně napodobují živé rostliny, takže budou vypadat vždy a všude fantasticky. Díky své trvanlivosti a odolnosti budou tyto trávy vypadat úžasně po dlouhou dobu, aniž byste se museli starat o jejich údržbu. Užijte si radosti při vytváření útulných aranží s tímto trsem vysoké trávy, který vám vydrží prakticky na věky.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 44.0000 kg |
| Hmotnost | 44.0000 kg |
| Rozměry | 30x70x10 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 70.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 36.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 288.0000 |
| Barva | Krémová |
| Druh rostliny | Tráva |