| Označení: | SG8020 OR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x65x17 cm
Přiveďte do svého domova příjemný podzimní nádech s naším umělým trsem kapradin. Tento výrazný oranžový prvek dodá vašemu interiéru teplý a barevný dotek. Naše realistické kapradiny vypadají svým tvarem a zpracováním, jako přírodní a přinášejí do vašeho prostoru atmosféru klidu a přírodní krásy. Díky své trvanlivosti a odolnosti budou tyto kapradiny krásně vypadat po dlouhou dobu, aniž byste se museli starat o jejich údržbu. Využijte je samostatně nebo je zkombinujte s dalšími dekorativními prvky pro vytvoření unikátního aranžmá, které osvěží a ozdobí váš domov.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 49.0000 kg |
| Hmotnost | 49.0000 kg |
| Rozměry | 30x65x17 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 65.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 192.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Kapradí |