| Označení: | SG8019 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 47 Kč 52Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x40x15 cm
Přineste si do svého prostoru krásný dekorativní prvek s naším umělým trsem s obilnými klasy v jemné krémovo - žluté barvě. Tyto dekorativní obilné klasy dodají vašemu interiéru příjemný rustikální nádech a přinesou do místnosti pocit tepla a pohody. Díky své realistické podobě vypadají jako skutečné obilné klasy a zůstanou stále krásné bez ohledu na dobu, po kterou je budete mít vystavené. Využijte jej jako výrazný prvek ve váze, kde vynikne sám o sobě, nebo jej jednoduše kombinujte s jinými ozdobami pro jedinečný vizuální efekt. Užijte si přírodní krásu a harmonii s naším trsem s obilnými klasy, který vám vydrží stejně krásný na věky.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 42.0000 kg |
| Hmotnost | 42.0000 kg |
| Rozměry | 20x40x15 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Krémová |
| Druh rostliny | Obilí |