| Označení: | SG8017 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x40x20 cm
Vytvořte si neodolatenou atmosféru plné přírodní krásy s naším umělým trsem vlnité trávy v rustikálním hnědém odstínu. Právě jeho roztřesené vlnité špičky a výrazné zbarvení přinesou do vašich dekorativních projektů a nápadů, jedinečný vizuální prvek. Traviny nejrůznějších druhů a tvarů jsou u dekoratéru velmi oblíbené svou univerzálností, která spočívá v možnosti použít je jako skvělý základ pro květiny různých druhů a další rostlinné přízdoby. Tato trvanlivá ozdoba nikdy neuvadne a neseschne, takže vám bude činit potěšení svou krásou po celou sezónu, i mnoho dalších v budoucnu.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 68.0000 kg |
| Hmotnost | 68.0000 kg |
| Rozměry | 30x40x20 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Tráva |