| Označení: | SG8010 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x40x15 cm
Oživte vaši vánoční výzdobu umělým trsem kapradin v nádherné stříbrné barvě. Jeho jemné a realistické detaily připomínající pravé kapradí, dodají svátečnímu prostředí útulný a elegantní vzhled. Tato trvanlivá přízdoba zůstane svěží a krásná po dlouhou dobu, čímž se stane dokonalým doplňkem vašeho aranžování. Své specifické barevné tóny společně s rozsvíceným světlem nebo zapálenými svíčkami, vnesou do prostoru teplou a zářivou atmosféru, která vytvoří kouzelný prostor. Díky své všestrannosti a trvanlivosti je výborným základem pro přidávání květin, přízdob a dalších dekorativních prvků, a to i pro mnoho dalších let.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Hmotnost | 40.0000 kg |
| Rozměry | 30x40x15 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Kapradí |