| Označení: | SG8009 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 47 Kč 52Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x40x15 cm
Oživte svůj prostor s naším umělým trsem kapradiny v bílé barvě. Jeho jemné a realistické detaily připomínající přírodní kapradinu okouzlí každého pozorovatele. Tato trvanlivá přízdoba zůstane svěží a krásná po dlouhou dobu, což z ní činí skvělý doplněk pro váš interiér. Svou barvou přinese do prostoru barevné oživení, zatímco svými tvary a texturou dodá příjemný dotek přírody. Díky své všestrannosti je ideální pro různé aranžmá a dekorace, které přinesou do vašeho domova jedinečný a elegantní vzhled.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 41.0000 kg |
| Hmotnost | 41.0000 kg |
| Rozměry | 30x40x15 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Kapradí |