| Označení: | SG8005 COP |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x45x20 cm
Oživte své prostředí s naším umělým trsem trávy ve sváteční měděné barvě. Tráva je oblíbeným prvkem pro tvorbu dekorací a tento umělý trs je skvělou volbou pro vaše kreativní nápady všeho druhu. Takto zbarvená je vhodná zejména pro vánočním výzdobu. Díky své trvanlivosti vydrží ve stejné kráse prakticky na věky, a byť je umělý, vypadá fantasticky. Můžete ho jednoduše kombinovat se stejně či odlišně zbarvenými travinami, či jinými rostlinnými přízdobami. Traviny jsou výborným základem i pro širokou paletu druhů květin a jiných dekorativních prvků. Užívejte si nikdy nekončící krásu této dekorace, kterou můžete využívat ve stejné míře i v dalších letech.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 38.0000 kg |
| Hmotnost | 38.0000 kg |
| Rozměry | 20x45x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 36.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 216.0000 |
| Barva | Měděná |
| Druh rostliny | Tráva |