| Označení: | SG8004 BR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 106 Kč 118Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x50x15 cm
Přidejte do svého prostoru krásný přírodní prvek, který mu vnese tu pravou podzimní atmosféru, a to díky umělému trsu s růžově zbarvenými lístky. Jeho drobné větvičky v krásném odstínu jsou lákavým prvkem pro výzdobu a nabízejí univerzální použití v různých dekoračních projektech. Umělý trs vám vydrží na věky a poskytne elegantní zázemí pro další ozdobné prvky, které si k němu, podle fantazie a kreativních schopností, můžete libovolně přidávat. Užívejte si díky tomu nádhernou podzimní atmosféru bez starostí o to, že by vám větvičky seschly či opadaly lístky.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 87.0000 kg |
| Hmotnost | 87.0000 kg |
| Rozměry | 20x50x15 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 50.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Druh rostliny | Ostatní |