| Označení: | UKS6002 BLUE-SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 81 Kč 90Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x34x15 cm
Zapomeňte na nudné vánoční dekorace a přivítejte do svého domova jedinečnou umělou hortenzii v nádherném modro-stříbrném provedení. Jedná se o nádherný květ na holém stonku. S touto trvanlivou dekorací můžete tvořit nezapomenutelné aranžmá, které bude zářit pohádkovou atmosférou, umocněnou jejím zářivým povrchem. Touto krásnou umělou květinou získáte nevšední, ale o to více unikátnější ozdobný prvek pro vaši sváteční výzdobu, jenž vám vydrží v plné kráse prakticky na věky.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 21.0000 kg |
| Hmotnost | 21.0000 kg |
| Rozměry | 15x34x15 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 34.0000 cm |
| Hloubka | 15.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Modrá |
| Druh rostliny | Hortenzie |